SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
645 000 €
(6 262 € / m²)
Satış
2
2+
103 m²
Calle Torre Taurín, Benahavís

yatak odası2
düz103 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Luxurious 2 bedroom and 2 bathrooms penthouse is located in the Benahavis, Malaga. With its stunning views of the sea and golf course, this property o...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

GörüşZeminAçık yaşam alanıMutfak aletleriTerasGüvenlikDöşenmişYüksek tavanlar

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Calle Torre Taurín, Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Fine & Country Marbella, Costa del Sol.

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar