SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
2 000 000 €
(10 471 € / m²)
Satış
3
2+
191 m²
Avenida Tomás Pascual, Benahavís

yatak odası3
düz191 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Set within an exclusive gated community on the Costa del Sol, this 3-Bedroom, 3-Bathroom penthouse offers sweeping panoramic sea views, stretching fro...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Avenida Tomás Pascual, Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

G-Estate Smart Property Investment

Zslot Guba

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar