SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 150 000 €
(10 952 € / m²)
Satış
3
2+
105 m²
URBANIZACION MADROÑAL (EL), Benahavís

yatak odası3
düz105 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

شقق للبيع في ملقة بالقرب من شواطئ ماربيا وبويرتو بانوس
تتميز الشقق المعروضة للبيع في مالقة بتراسات واسعة مفتوحة ومغطاة تتصل بسلاسة مع مناطق المعيشة وغ...

Diğer
Teklifin yaşı: 17günler
Güncellendi: 17günler

Yerellikler

URBANIZACION MADROÑAL (EL), Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Spain Homes

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar