SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
795 000 €
(5 230 € / m²)
Satış
3
2+
152 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

yatak odası3
düz152 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Set within the peaceful residential area of La Quinta in Benahavís, this refreshed middle-floor apartment in Altos de La Quinta offers open sea views ...

Diğer
Teklifin yaşı: 27günler
Güncellendi: 21günler

Yerellikler

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar