SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
599 000 €
(6 372 € / m²)
Satış
Atipik
2+
94 m²
URBANIZACION ALMENDRO (EL), Benahavís

yatak odasıatypical
düz94 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This sea-view apartment for sale in Los ​ Almendros, Benahavis, is located in the well-regarded Las Terrazas community and offers a comfortable, moder...

Diğer
Teklifin yaşı: 39günler
Güncellendi: 33günler

Yerellikler

URBANIZACION ALMENDRO (EL), Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Benahavis Collection

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar