SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
435 000 €
(4 943 € / m²)
Satış
2
2+
88 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

yatak odası2
düz88 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Modern 2-bedroom, 2-bathroom apartment in the sought-after urbanisation Los Robles de Los Arqueros. Enjoy a spacious west-facing terrace with afternoo...

Diğer
Teklifin yaşı: 54günler
Güncellendi: 23günler

Yerellikler

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar