SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
499 000 €
(3 780 € / m²)
Satış
3
2+
132 m²
Calle Pacheca Alta, Benahavís

yatak odası3
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Independent 3-bedroom apartment with a large patio. This home consists of a large living area with a fireplace, the fully fitted kitchen sits next to ...

Diğer
Teklifin yaşı: 58günler
Güncellendi: 27günler

Yerellikler

Calle Pacheca Alta, Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar