SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
449 995 €
(4 737 € / m²)
Satış
2
2+
95 m²
CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís

yatak odası2
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Stunning Sea & Golf Valley Views – Spacious 2-Bedroom Apartment in Los Arqueros Golf Enjoy breathtaking Mediterranean and golf valley views from this...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

CALLE TORRE ESTERIL, Benahavís
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar