SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
730 000 €
(5 530 € / m²)
Satış
4
2+
132 m²
Carrer d'Homer, Barcelona

yatak odası4
düz132 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Spectacular 4-bedroom flat next to Turó del Putxet Park.

This spacious 132sqm flat is very bright and in good condition. It is currently inhabited an...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Carrer d'Homer, Barcelona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Cornex Capital

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar