SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
415 000 €
(5 321 € / m²)
Satış
3
1
78 m²
Carrer de la Independència, Barcelona

yatak odası3
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3-Zimmer-Wohnung (85 m² bebaut / 78 m² Nutzfläche) mit Aufzug und optionalem Parkplatz Calle Independencia, Barcelona

Diese helle und funktionale 3-...

Diğer
Teklifin yaşı: 8günler
Güncellendi: 8günler

Yerellikler

Carrer de la Independència, Barcelona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

iad España

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar