Teklifler listesi
32
32
32
470 000 €
(3 052 € / m²)
Satış
6+
1
154 m²
Passatge de la Pau, Barcelona
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
6+
düz
154 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Barcelona in Barcelona
Ubicado en el tranquilo y encantador Pasaje de la Pau, este piso es perfecto para quienes buscan vivir ...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
91günler
Güncellendi:
91günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Passatge de la Pau, Barcelona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Valérie PINÇON
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES