Teklifler listesi
26
26
26
210 000 €
(2 530 € / m²)
Satış
3
1
83 m²
CALLE DEMOCRACIA, Badalona
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
83 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Badalona in Barcelona
Luminoso piso de construcción lineal, con todas las estancias orientadas al exterior con vistas abiertas...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Kaldırmak
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Görüş
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
85günler
Güncellendi:
85günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
CALLE DEMOCRACIA, Badalona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Hannah ABLAK
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES