Teklifler listesi
10
10
10
158 000 €
(2 981 € / m²)
Satış
1
1
53 m²
Carrer de Muntaner, Badalona
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
1
düz
53 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Apartment For sell in Badalona in Barcelona
Características principales:
• 50 m² bien distribuidos, con espacios funcionales
• 1 habitación doble,...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Yapay zekâ tarafından üretildi
Etiketler, fotoğraflar ve mülk açıklamalarına dayanarak yapay zeka tarafından otomatik olarak oluşturulur.
Ayrı mutfak
Ahşap zemin
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
94günler
Güncellendi:
94günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Carrer de Muntaner, Badalona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.
Tam adresi isteyin
Haritayı büyüt
Belediye olanakları
1001 PORTALES
Thomas SHARPLES
E-postayı Göster
Telefonu göster
Satıcıyla iletişime geçin
1001 PORTALES