SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
630 000 €
(8 077 € / m²)
Satış
2
1
78 m²
Paseo Veracruz, Arona

yatak odası2
düz78 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

An elegant two-bedroom apartment is for sale in Parque Santiago I, one of the most prestigious and sought-after complexes in southern Tenerife, locate...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

Paseo Veracruz, Arona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Asten Realty

Asten Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar