SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
365 000 €
(6 404 € / m²)
Satış
1
1
57 m²
Calle Pedregales, Arona

yatak odası1
düz57 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Helle Wohnung in Los Cristianos zu verkaufen, nur wenige Minuten vom Strand Las Vistas entfernt.~~Die Wohnung bietet insgesamt 57 m2 Wohnfläche, davon...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Calle Pedregales, Arona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tenercasa Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar