SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
330 000 €
(7 021 € / m²)
Satış
1
1
47 m²
Calle Pedregales, Arona

yatak odası1
düz47 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Helle, renovierte Wohnung im zweiten Stock des beliebten Wohnkomplexes Cactus 1 in Los Cristianos zu verkaufen.

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Calle Pedregales, Arona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tenercasa Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar