SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
400 000 €
(4 082 € / m²)
Satış
4
2+
98 m²
PASEO ESTORNINO, Arona

yatak odası4
düz98 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Exquisites Eck-Penthouse mit drei Schlafzimmern und zwei Badezimmern, vollständig renoviert und auf zwei Etagen verteilt. Dank der Ausrichtung und der...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 36günler
Güncellendi: 5günler

Yerellikler

PASEO ESTORNINO, Arona
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

VON POLL REAL ESTATE Tenerife Sur

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar