SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
263 000 €
(3 653 € / m²)
Satış
2
1
72 m²
Calle Victoria Kent, Antequera

yatak odası2
düz72 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumYeni inşaat
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Apartment located 50 meters from the Malaga-Almeria highway, near the Fernando kiosk.

Features two bedrooms, a large living room with street views an...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Calle Victoria Kent, Antequera
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

INMOBILIARIA MIMI

INMOBILIARIA MIMI

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar