SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
195 000 €
(1 711 € / m²)
Satış
3
2+
114 m²
Calle San Lázaro, Alhama de Murcia

yatak odası3
düz114 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

AFS Casas y Fincas presents this apartment in excellent condition, situated in a prime location in Alhama de Murcia. Located on the first floor with a...

Diğer
Teklifin yaşı: 57günler
Güncellendi: 28günler

Yerellikler

Calle San Lázaro, Alhama de Murcia
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar