SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
160 000 €
(1 391 € / m²)
Satış
3
1
115 m²
Calle Gloria, Algarrobo

yatak odası3
düz115 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

3 Double bedrooms | Family bathroom | Spacious open plan living room & kitchen | Pantry | Juliette balcony | Easy access | Close to all amenities & pa...

Diğer
Teklifin yaşı: 31günler
Güncellendi: 25günler

Yerellikler

Calle Gloria, Algarrobo
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar