SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
539 000 €
(5 183 € / m²)
Satış
3
2+
104 m²
Passeig de l'Esplanada d'Espanya, Alacant / Alicante

yatak odası3
düz104 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

We present to you a bright and spacious apartment located on the first floor of the prestigious Savery residence, developed by AEDAS Homes, right in t...

Diğer
Teklifin yaşı: 55günler
Güncellendi: 55günler

Yerellikler

Passeig de l'Esplanada d'Espanya, Alacant / Alicante
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar