SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
550 000 €
(4 400 € / m²)
Satış
3
2+
125 m²
CALLE A -UR.PLAYA NIAGARA, Águilas

yatak odası3
düz125 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Located in the charming town of Águilas, this residential complex offers a unique living experience on the beachfront. With a total of 52 properties, ...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

CALLE A -UR.PLAYA NIAGARA, Águilas
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar