SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
338 000 €
(4 568 € / m²)
Satış
1
1
74 m²
Calle La Cruz, Adeje

yatak odası1
düz74 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Renovierte Wohnung in der Wohnanlage Island Village Heights in Costa Adeje.~~Die Immobilie besticht durch ihre hervorragende Lage, moderne Ausstattung...

Diğer
Teklifin yaşı: 7günler
Güncellendi: 7günler

Yerellikler

Calle La Cruz, Adeje
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tenercasa Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar