SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 200 000 €
(8 759 € / m²)
Satış
2
2+
137 m²
Calle Playa de Diego Hernández, Adeje

yatak odası2
düz137 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Precioso ático en venta en el exclusivo complejo Magnolia Golf Resort, con maravillosas vistas al mar y a La Caleta.

döşenmiş
Teklifin yaşı: 14günler
Güncellendi: 14günler

Yerellikler

Calle Playa de Diego Hernández, Adeje
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Second home Tenerife

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar