SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
345 000 €
(3 450 € / m²)
Satış
2
1
100 m²
Calle La Cruz, Adeje

yatak odası2
düz100 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Impresionante apartamento en venta con vistas panorámicas al océano y a La Gomera , ubicado en un complejo residencial bien cuidado con piscina . Esta...

Diğer
Teklifin yaşı: 15günler
Güncellendi: 15günler

Yerellikler

Calle La Cruz, Adeje
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Tenercasa Real Estate

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar