SUPA24
285 000 €
(2 822 € / m²)
Satış
2
2+
101 m²
Paseo Marítimo Juan Aparicio

yatak odası2
düz101 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

This South West Facing, Two Bedroom, Third Floor Apartment in Torrevieja, is located just a 5-minute walk from the beach, international marina, and pr...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Paseo Marítimo Juan Aparicio
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Your Overseas Home

Your Overseas Home

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar