Teklifler listesi
29
29
29
995 000 €
(7 897 € / m²)
Satış
6+
2+
126 m²
Stadionweg, Amsterdam
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
6+
düz
126 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Spacious and bright apartment totalling 160 m² with a balcony and a self-contained studio on Olympiaplein!
Layout
Located on the charming Olympiaplei...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
4günler
Güncellendi:
4günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Stadionweg, Amsterdam
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.