SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 650 000 €
(10 123 € / m²)
Satış
4
2+
163 m²
Albrecht Dürerstraat, Amsterdam

yatak odası4
düz163 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Albrecht Dürerstraat 17 3+4, 1077 LT Amsterdam

Stylishly finished and exceptionally bright double upper-level apartment (approx. 163m²) with a spacio...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAhşap zeminAçık yaşam alanıAyrı tuvaletBanyoDuş kabiniMutfak aletleriŞömineDoğal ışıkYüksek tavanlarAhşap kirişler

Diğer
Teklifin yaşı: 210günler
Güncellendi: 174günler

Yerellikler

Albrecht Dürerstraat, Amsterdam
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Baerz & Co Luxury Homes International

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar