SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 449 831 €
(6 092 € / m²)
Satış
Atipik
2+
238 m²
J.E. Irausquin Boulevard

yatak odasıatypical
düz238 m²
banyolar2+
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Set within the prestigious Blue Residence Aruba and just steps from the world-famous Eagle BeachThis exceptional townhouse captures the essence of ref...

Diğer
Teklifin yaşı: 9günler
Güncellendi: 9günler

Yerellikler

J.E. Irausquin Boulevard
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Ben Real Estate Services

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar