SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
938 326 €
(5 213 € / m²)
Satış
3
1
180 m²
Cupecoy Beach Club Road

yatak odası3
düz180 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Quote: "The only true wisdom is in knowing you know nothing." - Socrate

Positioned within Cupecoy Beach Club, this furnished 3-bedroom, 3-bathroom ...

döşenmiş
Teklifin yaşı: 19günler
Güncellendi: 19günler

Yerellikler

Cupecoy Beach Club Road
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Lion Crest Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar