SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
1 108 173 €
(5 541 € / m²)
Satış
4
2+
200 m²
Caya Turtuga

yatak odası4
düz200 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Welcome to this spacious 4-bedroom, 3-bathroom penthouse in the upscale community of Gold Coast, offering 2,154 sq. ft. of comfortable island living. ...

Diğer
Teklifin yaşı: 18günler
Güncellendi: 18günler

Yerellikler

Caya Turtuga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Coldwell Banker Aruba Realty

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar