Teklifler listesi
14
14
14
240 000 €
(4 138 € / m²)
Satış
3
1
58 m²
Zagreb
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
3
düz
58 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Prodaja stana Zagreb – Knežija | 58,43 m² | 2 spavaće sobe | Loggia | Blizina Jaruna
Na prodaju je funkcionalan i svijetao stan površine 58,43 m² smj...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.