SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
515 000 €
(6 438 € / m²)
Satış
3
2+
80 m²
Tkalčićeva ulica, Zagreb

yatak odası3
düz80 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na prodaju je prostran 3-sobni stan površine 80 m2, smješten na prvom katu u atraktivnom dijelu Gornjeg Grada. Ova nekretnina nudi izuzetnu priliku za...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Tkalčićeva ulica, Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Imperium-immobiliare d.o.o

Daniela Ljubić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar