Teklifler listesi
20
20
20
325 000 €
(4 643 € / m²)
Satış
2
1
70 m²
Davor, Zagreb
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
70 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Na prodaju je stan površine 70 m2, smješten u suterenu na atraktivnoj lokaciji Gornji Grad, točnije u mirnom i zelenilom okruženom dijelu Tuškanca.
...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Sundurma
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
2günler
Güncellendi:
2günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Davor, Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.