SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
230 000 €
(3 833 € / m²)
Satış
2
1
60 m²
Črnomerec, Zagreb

yatak odası2
düz60 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ZAGREB, VRAPČE - adaptiran 2-sobni stan sa podnim grijanjem

Prodaje se uređen stan u povišenom prizemlju manje stambene zgrade na odličnoj lokaciji ...

Diğer
Teklifin yaşı: 6günler
Güncellendi: 6günler

Yerellikler

Črnomerec, Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Fran Vuksan

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar