SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
579 600 €
(4 293 € / m²)
Satış
3
1
135 m²
Šestinski vijenac, Zagreb

yatak odası3
düz135 m²
banyolar1
kaldırmakEvet
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Zagreb, Šestine, luxurious four-bedroom apartment, NEWLY BUILT, NKP 122 m2 located on the second floor of an urban villa with an elevator.It consists ...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasGörüşAhşap zeminYüksek tavanlarYeniden yapılandırmadan sonra

zemin:
2. zemin 1
Teklifin yaşı: 238günler
Güncellendi: 188günler

Yerellikler

Šestinski vijenac, Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar