Teklifler listesi
11
11
11
284 493 €
(3 308 € / m²)
Satış
4
1
86 m²
Šćukančeva ulica, Zagreb
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
86 m²
banyolar
Çevir İngilizce
NOVOGRADNJA BLATO – S12 - 4-soban stan 86.21 m2 sa loggiom – obavezno parkirno mjesto
Prodaje se 4-soban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji – Ka...
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
345günler
Güncellendi:
42günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Šćukančeva ulica, Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.