Teklifler listesi
16
16
16
220 000 €
(2 472 € / m²)
Satış
4
2+
89 m²
Sokolovac, Zagreb
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
89 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
NA PRODAJU Stan: Zagreb (Sveti Duh), 4soban, 89.00 m2
Stan se nalazi uz ulicu Vrhovec malo iznad Kuniščaka, orijentacije istok-zapad.
...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
367günler
Güncellendi:
115günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Sokolovac, Zagreb
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.