SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
436 000 €
(3 633 € / m²)
Satış
3
1
120 m²
Vinodolska općina

yatak odası3
düz120 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

VINODOLSKÁ DOLINA, BRIBÍR - Byt 3+1 120 m2 Prodáme třípokojový byt o výměře 120 m2 nacházející se v klidné části obce Bribir ve Vinodolské dolině. Skl...

Eşyasız
Teklifin yaşı: 157günler
Güncellendi: 157günler

Yerellikler

Vinodolska općina
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar