SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
282 987 €
(5 660 € / m²)
Satış
2
1
50 m²
Općina Tar-Vabriga

yatak odası2
düz50 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Smješten na drugom katu modernog luksuznog stambenog kompleksa u Taru, ovaj prekrasno dizajniran stan spaja suvremeni način života, udobnost i atrakti...

Diğer
Teklifin yaşı: 2günler
Güncellendi: 2günler

Yerellikler

Općina Tar-Vabriga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar