SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
272 000 €
(6 044 € / m²)
Satış
2
1
45 m²
Općina Tar-Vabriga

yatak odası2
düz45 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Na prodaju je moderan jednosoban stan na prvom katu ekskluzivne stambene zgrade u Taru, jednoj od najpoželjnijih lokacija zapadne Istre. Dizajniran za...

Diğer
Teklifin yaşı: 1günler
Güncellendi: 1günler

Yerellikler

Općina Tar-Vabriga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar