SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
375 201 €
(5 285 € / m²)
Satış
3
1
71 m²
Općina Tar-Vabriga

yatak odası3
düz71 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Smješten u mirnom i vrlo traženom mjestu Tar, ovaj prostrani stan u modernoj novogradnji sa zajedničkim bazenom predstavlja izvrsnu priliku za ugodan ...

Diğer
Teklifin yaşı: 3günler
Güncellendi: 3günler

Yerellikler

Općina Tar-Vabriga
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

ALPHA LUXE GROUP REAL ESTATE

Maja Lovrinović

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar