SUPA24
Diğer
Diğer
Diğer
490 000 €
(3 525 € / m²)
Satış
3
1
139 m²
Put Punte, Općina Privlaka

yatak odası3
düz139 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

ZADAR, PRIVLAKA - Špičková novostavba 70 metrů od moře se soukromou cestou na pláž! S6. Na prodej moderní byt s označením S6, který se nachází v první...

Parametreler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıBanyoAyrı tuvaletKaldırımDoğal ışıkGörüş

Eşyasız
Teklifin yaşı: 160günler
Güncellendi: 160günler

Yerellikler

Put Punte, Općina Privlaka
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Nemovitosti Chorvatsko s.r.o.

Ratko Turčić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar