SUPA24
830 640 €
(5 689 € / m²)
Satış
2
1
146 m²
Tepli Bok, Općina Primošten

yatak odası2
düz146 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasHAYIR

Tanım

Primošten, beautiful two-bedroom apartment 146,99 m2 in an attractive location, ideal for a relaxing holiday with a sea view! Located in a quiet envir...

zemin:
3. zemin 1
Teklifin yaşı: 465günler
Güncellendi: 158günler

Yerellikler

Tepli Bok, Općina Primošten
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

The Mercury Group

MERCURY GROUP

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar