Teklifler listesi
7
7
7
342 570 €
(5 710 € / m²)
Satış
2
1
60 m²
Općina Podstrana
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
2
düz
60 m²
banyolar
Çevir İngilizce
Agencija za nekretnine Angelus nekretnine Vam nude na prodaju stan u Luksuznoj novogradnji – jednosoban stan s vrtom, Split, Žnjan – 200 m od mora
L...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
3günler
Güncellendi:
3günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Općina Podstrana
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.