Teklifler listesi
42
42
42
650 000 €
(4 276 € / m²)
Satış
4
2+
152 m²
Općina Podstrana
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
152 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
Agencija za nekretnine Angelus nekretnine nude Vam dvoetažan trosoban stan sa parkingom na prodaju;
LOKACIJA
Ovaj luksuzan dvoetažni stan se nalazi n...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Teklifin yaşı:
47günler
Güncellendi:
47günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Općina Podstrana
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.