SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
500 000 €
(5 263 € / m²)
Satış
4
2+
95 m²
Draga, Općina Omišalj

yatak odası4
düz95 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Novogradnja s pogledom na more !

U mirnom dijelu Njivica na otoku Krku prodaje se posebna nekretnina — dva odvojena jednosobna stana s dnevnim boravk...

Diğer
Teklifin yaşı: 262günler
Güncellendi: 177günler

Yerellikler

Draga, Općina Omišalj
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Four nekretnine d.o.o.

Lorena Franolić

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar