SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
365 000 €
(4 011 € / m²)
Satış
3
2+
91 m²
Rov, Općina Medulin

yatak odası3
düz91 m²
banyolar2+
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

ISTRA, PREMANTURA - Stan s vrtom i bazenom u neposrednoj blizini mora!

U ponudi DUX nekretnina nudimo stan koji funkcionira skoro kao kuća!

Diğer
Teklifin yaşı: 368günler
Güncellendi: 106günler

Yerellikler

Rov, Općina Medulin
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Dux nekretnine d.o.o.

Ivana Škoro

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar