Teklifler listesi
13
13
13
315 000 €
(3 182 € / m²)
Satış
4
2+
99 m²
Općina Matulji
Haritada göster
Favorilere ekle
Paylaşmak
yatak odası
4
düz
99 m²
banyolar
2+
Çevir İngilizce
MATULJI, BREGI - Uređen stan u zgradi novije gradnje sa zajedničkim bazenom
Posredujemo u prodaji predivno uređenog stana u zgradi novije gradnje sa...
Tam açıklamayı göster
Parametreler
Ekipman ve özellikler
Klima
Parametreler
Mülkiyet:
Mülkiyet türü, mülkle olan hukuki ilişkiyi belirler: kişisel, kooperatif veya devlet/belediye mülkiyeti.
Diğer
Durum:
Mülkün yeniden yapılanma açısından mevcut durumu - yeniden yapılanma öncesi, sonrası veya yeniden yapılanma sırasında.
Diğer
Enerji yoğunluğu:
Enerji Performans Sertifikası (EPC), enerji verimliliğini A-G ölçeğinde derecelendirir.
A - Son derece ekonomik
bina tipi:
Diğer
Isıtma tipi:
Gaz
Tüm parametreleri göster
Teklifin yaşı:
9günler
Güncellendi:
9günler
Reklamı şikayet et
Yerellikler
Općina Matulji
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.