SUPA24
Oturma odası
Oturma odası
Oturma odası
950 000 €
(6 169 € / m²)
Satış
4
1
154 m²
Dr. Nilo Cara, Općina Lovran

yatak odası4
düz154 m²
banyolar1
kaldırmakHAYIR
otoparkHAYIR
durumDiğer
bodrumHAYIR
terasEvet

Tanım

Predstavljamo moderan penthouse smješten u mirnoj ulici iznad lovranske plaže, s neometanim panoramskim pogledom na Kvarnerski zaljev.
Nekretnina je d...

Parametreler

Ekipman ve özellikler

Yapay zekâ tarafından üretildi

TerasAçık yaşam alanıDoğal ışıkYüksek tavanlar

Diğer
Teklifin yaşı: 154günler
Güncellendi: 154günler

Yerellikler

Dr. Nilo Cara, Općina Lovran
Konum yaklaşık olarak verilmiştir, kesin adresi bilmiyoruz.

Belediye olanakları

Sendi Real Estate

Ingrid Jelaska

Benzer reklamlar

Yurtdışında benzer durumlar